AutoumyvarkaChcete aby si Vaše auto zachovalo svoj lesk? Dlhšiu dobu ste sa on nestarali a chcete obnoviť farbu karosérie? Je zima a radi by ste sa zbavili soli?

V tom prípade najlepšie čo môžete urobiť je navštíviť areál našej firmy v Liptovskom Mikuláši. Postaráme o to, aby Vaše auto opäť získalo lesk a farbu ako si zaslúži. Vieme, že čas je vzácny a preto je u nás čakanie na umytie minimálne.

Taktiež už nemusíte čakať pri vysávaní interiéru na čerpacej stanici, alebo sa s tým trápiť doma. Využite naše 4 vysávače a vyčistite si interiér od zbytočných nánosov špiny.

Technologický patria naše autoumyvárky k tomu najlepšiemu, čo je v súčasnosti na Slovensku dostupné. Vysoký tlak vody zabezpečí, že špina z karosérie a podvozku bude bezpečne odstránená a pritom nedôjde k poškodeniu laku. Špeciálny vosk spolu s leštiacimi kefami sa postarajú o to, že po odchode sa bude Vaše auto nie len lesknúť, ale na jeho povrch bude nanesená aj ochranná vrstva pred UV žiarením a koróziou.

Otvorené denne od 7:00 do 20:00.

 

 

Technológia:

Charakteristika tejto umývacej linky by sa dala zhodnotiť troma slovami - kompaktná, variabilná, úsporná. Kefy sa pomocou automatického naklápania nastavia podľa profilu vozidla a zabezpečia tak kompletné umytie.

Ventilátory integrované do ofukovej lišty môže mať nižšiu obvodovú rýchlosť a tým aj tichší chod pri požadovanom výkone. Naklápanie ofukovej lišty zabezpečuje odstránenie vody aj z tých najproblémovejších miest karosérie.

Rameno integrované do závesu strešnej kefy sleduje tvar karosérie, čím sa dosahuje úspora sušiaceho prípravku resp. vosku a jeho efektívne pôsobenie na povrch karosérie.

Čistiace kefy sú vyrobené z veľmi úspešného a oceneného materiálu SofTecs ® je charakteristický hustotou a dĺžkou penových vlákien. Zvýšená hustota jednotlivých vlákien kefy zaručuje účinnejšie a zároveň jemnejšie umývanie. Vlákna sa ľahšie dostávajú do komplikovaných partií umývaného vozidla-okolo ŠPZ, kľučiek dverí, zrkadiel atď. Nové extra mäkké kefy z penového polyetylénu SofTecs ® odstraňujú nečistoty tak jemne ako žiadny iný materiál.
Nový lak? Žiadny problém: práve u nových vozidiel sa kladie veľký dôraz na zachovanie vysokého lesku. SofTecs ® zaručuje maximálnu šetrnosť k laku!
Klasická PE kefa zanecháva jemný oder na laku vozidiel. To má za následok ľahko viditeľný jemne sivý povrch. Použitím SofTecs ® zostáva lak aj po mnohých umytiach lesklý. SofTecs ® aj po 300 umývacích cykloch nezanechá žiadne narušenie laku.

 

 

Priebeh:

Po príchode do našej umývacej linky si vyberte jeden z programov ošetrenia karosérie. Zvolený program zaplaťte u oblsuhy. Následne dodržujte jej pokyny.

Prvým úkonom je odstránenie mušiek a iného hmyzu z povrchu automobilu. Za tým účelom je ručne nanesená špecialna látka, po ktorej pôsobení sa hmyz uvoľní z laku. Následne sa pomocou vysokého tlaku odstráni nanesená látka a s ňou aj hrubá špina z povrchu.

Takto pripravené auto pomocou svetelnej signalizácie zastavíte pod umývacím automatom. Tam je potrebné vypnúť motor, zaradiť rýchlosť a zatiahnuť ručnú brzdu. Nezabudnite skontrolovať zavretie okien. Podľa zvoleného programu linka autamicky spustí umývací cyklus. Po ukončení programu sa rozsvieti signalizácia a je možné autoumyvárku opustiť.

Odporúčame Vám taktiež využiť naše výkonné vysaváče a vyčistiť si aj interiér.

 

 

Fotogaléria:

Celú fotogalériu uvidíte po kliknutí na obrázok.

 

 

Cenník:

 

Odporúčanie:

Naša autoumývacia linka patrí k tomu najlepšiemu čo je na Slovensku k dispozícií. Je navrhnutá tak aby Vaše auto odišlo dokonale čisté a lesklé. Aby sme toho docielili je potrebné dodržať niekoľko nasledujúcich pokynov:
  1. Riaďte sa pokynmi obsluhy.
  2. Umývací program si zakúpte u obsluhy.
  3. Odmontujte nosič batožín, strešné nádstavce a anténu, sklopte zrkadlá a zatvorte všetky okná.
  4. Postupujte vozidlom vpred, až kým sa nerozosvieti signál STOP.
  5. Vypnite motor, zaraďte rýchlosť a zatiahnite ručnú brzdu.
  6. Umývaciu linku opustite až po rozsvietení zeleného svetla.
  7. Nevstupujte do pracovného priestoru umývacej linky.
Za škody spôsobené nedodržaním pokynov a prípadné škody na anténach, spätných zrkadlách, ozdobných lištách, stieračoch, nosičoch batožín - lyží, spojleroch a iných doplnkoch, neručíme.

Maximálne rozmery automobilu:
Max rozmery

 

 

Mapa:


Zadajte Vašu súčasnú polohu a zistite ako blízko ste k tomu aby Vaše auto bolo dokonale čisté a lesklé:

 

 

Nájdete nás aj na Facebooku: